3η σερί νίκη για το Τριφύλλι

11 Oct 2014, 9:17 a.m. kifinescom

Δυσκολεύτηκε, αλλά έκαμψε την αντίσταση της ΑΕΚ η ΟΜΟΝΟΙΑ παίρνοντας με το στενό 0-1 το τρίτο τρίποντο στο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου σάλας.

Η επιμονή των ποδοσφαιριστών του Κούλλη Μαυρουδή απέφερε καρπούς στο 25ο λεπτό, αφού για ένα ολόκληρο η άμυνα της ΑΕΚ ήταν υποδειγματική. Στο 25ο λεπτό ο Σέζαρ έδωσε το προβάδισμα για την ΟΜΟΝΟΙΑ και οι ποδοσφαιριστές μας κατάφεραν να το κρατήσουν μέχρι τέλους.

Ήταν η τρίτη συνεχόμενη νίκη για την ΟΜΟΝΟΙΑ η οποία συνεχίζει να είναι οδηγός στην κούρσα του πρωταθλήματος.

9  ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ30038210

Επόμενος αγώνας για την ΟΜΟΝΟΙΑ στις 23 του μήνα με αντίπαλο την Αελ στο Ελευθέρια, ενώ στις 15/10 η ΟΜΟΝΟΙΑ θα αναμετρηθεί με την...ΟΜΟΝΟΙΑ (ποδόσφαιρο) σε ένα αγώνα επίδειξης που δεν πρέπει να χάσει κανείς.